Tydzień w Bari we Włoszech za 699zł! W cenie lot, noclegi i transfer!

City Break , Dla dwóch osób , Tanie wakacje , Wylot z Warszawy Paź 23, 2017 No Comments

Tygodniowe wakacje we Włoszech za 699zł/osoba. W cenie loty z Warszawy do Bari, noclegi ze śniadaniami i transfery!

Tygodniowe wakacje to świetny pomysł na jesienny wypoczynek. Wysokie temperatury i zupełnie inny klimat. Proponujemy wyjazd na południe Włoch.

Bari to stolica regionu Apulia w południowych Włoszech. Ze względu na lotnisko które jest świetnie skomunikowane z Polską jest to doskonałe miejsce na jesienny wypad. Pogoda będzie na pewno lepsza niż pod koniec listopada w Polsce. Stołować proponujemy się w słynnych włoskich trattoriach gdzie za smaczną pizzę albo makaron zapłacicie kilka euro. Zwiedzanie proponujemy zacząć od najstarszej części miasta. Apartament będzie kilkaset metrów od dworca który jest świetnie skomunikowany z resztą regionu.

Mamy dla was apartament znajdujący się w samym centrum Bari. Dzięki temu będziecie mieli dostęp do wszystkich atrakcji Włoch na wyciągniecie ręki. W cenie będą codzienne śniadania oraz dostęp do internetu.

Do Bari polecicie liniami Wizzair z lotniska im. Chopina w Warszawie. Transfer komunikacją miejską autobusem nr 16 lub metrem ze stacji Europa (oddalonej ok.10 min od lotniska)

Termin: 21-28 listopada 2017

Cena: 699zł
Pakiet obejmuje:

Lot Warszawa-Bari-Warszaw
cena za osobę: 178zł
Noclegi
cena za osobę: 508zł
Transfer
cena za osobę 2 Euro

Noclegi zarezerwujesz tutaj:

Loty zarezerwujesz tutaj:

 

Uwaga! Jest to oferta w której rezerwujesz noclegi i loty. To powoduje dużo niższą cenę wyjazdu.

Ofertę możesz dowolnie modyfikować pod względem terminu oraz miejsca. Pomoże Wam w tym nasza wyszukiwarka najtańszych noclegów tutaj:

 

TraTravel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *