Tydzień w Zanzibarze za 2697zł! W cenie loty i noclegi w bungalowie!

Afryka , Dla dwóch osób , Egzotyka , Wylot z Warszawy Paź 18, 2017 No Comments

7 dni na egzotycznym Zaznzibarze za jedynie 2697zł za osobę! W cenie loty z Warszawy oraz noclegi w fantastycznym bungalowie!

Mamy dla Was kompletnie egzotyczny wyjazd do Zanzibaru, na wspaniałą wyspę na Oceanie Indyjskim położoną w pobliżu równika!

Niesamowite rajskie plaże z białym piaskiem, multum podwodnego życia w otaczającym wyspę oceanie i wysokie temperatury nawet w środku zimy to wszystko znajdziesz na tej należącej do Tanzanii wyspie. Będziecie mieli, aż tydzień na niesamowity wypoczynek który zapamiętacie do końca życia!

Proponujemy wam noclegi w bungalowie oddalonym kilka minut na piechotę od plaży. Jest to lokalny trzygwiazdkowy kompleks składający się z wielu podobnych domków. Na terenie kompleksu jest basen, bar oraz dostęp do WiFi.

Na Zanzibar dolecicie liniami Qatar Airways z Warszawy ( z innych Polskich miast nieznacznie drożej w innych terminach). W cenie macie bagaż podręczny oraz duży rejestrowany. Transfery z lotniska do hotelu może zapewnić hotel, możecie też wybrać lokalną taksówkę lub wynająć auto.

Termin: 7-16 lutego 2018
Cena: 2697zł
Pakiet obejmuje:

Lot Warszawa-Zanzibar-Warszawa
cena za osobę:2256zł
Noclegi w Zeru Zeru Eco Wild Lodge
cena za osobę: 440zł

Noclegi zarezerwujesz tutaj:

Loty zarezerwujesz tutaj:

 

 

Uwaga! Jest to oferta w której rezerwujesz noclegi i loty. To powoduje dużo niższą cenę wyjazdu.

Ofertę możesz dowolnie modyfikować pod względem terminu oraz miejsca. Pomoże Wam w tym nasza wyszukiwarka najtańszych noclegów tutaj:

 

TraTravel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *