Ejlat w Izraelu! 5 dni za 560zł! W cenie lot, noclegi i transfer!

City Break , Dla dwóch osób , Tanie wakacje , Wylot z Gdańska Paź 17, 2017 No Comments

5 dni w niesamowitym kurorcie w mieście Ejlat na południu Izraela za 560zł! W cenie lot z Gdańska, świetny apartament oraz transfer!

Tym razem mamy dla was 5-dniowy wyjazd do jednego z największych kurortów turystycznych w Izraelu. Położonego nad morzem Czerwonym Ejlatu.

Średnia temperatura w Ejlacie to ponad 30°C. Ze względu na wysoką temperaturę wody jest to świetne miejsce do nurkowania i snorkelingu więc nie zapomnijcie wziąć masek! Znajduje się tam wspaniała Rafa Delfinów gdzie delfiny żyją swobodnie nie więzione, a mimo to blisko ludzi i jak widać nie przeszkadza im towarzystwo.Ciekawym miejscem w okolicy jest też kopalnia diamentów gdzie można zjechać 70m pod ziemię i sprawdzić jak kopane są te kamienie szlachetne.

Proponujemy Wam nowoczesny apartament w samym sercu Eilatu. Z tego miejsca będziecie mieli świetne dojście do wielu knajpek i kawiarni, a na najbliższą plażę jest tylko kilkuminutowy spacer.

Do Ejlatu dotrzecie z pomocą linii Ryanair z Gdańska. Wylądujecie na lotnisku Ovda z którego przetransferujecie się shuttlebusem.

Termin:19-23 listopada 2017
Cena: 560zł
Pakiet obejmuje:

Lot Gdańsk-Ovda-Gdańsk
cena za osobę:121zł
Apartament Rich Luxury Suites
cena za osobę: 375zł
Transfer
cena za osobę 18$

Noclegi zarezerwujesz tutaj:

Loty zarezerwujesz tutaj:

 

 

Uwaga! Jest to oferta w której rezerwujesz noclegi i loty. To powoduje dużo niższą cenę wyjazdu.

Ofertę możesz dowolnie modyfikować pod względem terminu oraz miejsca. Pomoże Wam w tym nasza wyszukiwarka najtańszych noclegów tutaj:

 

TraTravel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *