Tydzień w Hong Kongu za 2260zł! W cenie hotel i loty! +Amsterdam

Azja , Dla dwóch osób , Egzotyka , Wylot z Krakowa Paź 05, 2017 No Comments

7 dni w Hong Kongu za jedynie 2260zł! W cenie loty z Krakowa do Hong Kongu oraz hotel o wysokich ocenach.

Kawałek Europy w środku Chin! Założone na podstawie umowy zawartej między Wielką Brytanią, a Chinami miasto jest zarówno mocno egzotyczne, ale też pełne „europejskich” smaczków.

Niesamowite pełne wieżowców miasto posiada, aż kilkanaście budynków wyższych niż Pałac Kultury i Nauki oraz ponad 60 budynków o wysokości ponad 200! W Hong Kongu nie tylko budynki są wysokie, miasto posiada historyczną już bo wypartą przez metro linię tramwajową obsługiwaną przez dwupiętrowe, wąskie i drewniane tramwaje. Jeśli lubimy azjatycką kulturę wtedy nasze kroki powinny się udać m. in. do świątyni Sik Sik Yuen Wong Tai Sin. Widok jak z powyższego zdjęcia zobaczycie ze wzgórza Victoria Peak które jest w Hong Kongu pozycją niemalże obowiazkową.

Hotel który wam proponujemy posiada ocenę 7,3 w serwisie Agoda. Da się znaleźć tańsze noclegi w Hong Kongu (skorzystajcie z naszej porównywarki) jednak nie koniecznie mają najlepsze oceny. Goście w komentarzach chwalą przede wszystkim doskonałą lokalizację (i brak karaluchów jak w niektórych tańszych lokalizacjach 😉 )

Do Hong Kongu polecicie z Krakowa, przelot zostanie zrealizowany liniami KLM. W klasie ekonomicznej możecie ze sobą zabrać bagaż podręczny i rejestrowany. W Amsterdamie będziecie mieli stop-over trwający 23 godziny który możecie poświęcić na zwiedzanie miasta.

Termin:15-26 stycznia 2018
Cena: 2260zł
Pakiet obejmuje:

Lot Kraków-Amsterdam-Hong Kong-Amsterdam-Kraków
cena za osobę:1915zł
Hotel Safari Guesthouse
cena za osobę: 345zł

Noclegi zarezerwujesz tutaj:

Loty zarezerwujesz tutaj:

 

 

Uwaga! Jest to oferta w której rezerwujesz noclegi i loty. To powoduje dużo niższą cenę wyjazdu.

Ofertę możesz dowolnie modyfikować pod względem terminu oraz miejsca. Pomoże Wam w tym nasza wyszukiwarka najtańszych noclegów tutaj:

TraTravel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *